Opinie o mnie jako stylistce

Przegląd szafy, zakupy i co dalej?

Być może zastanawiasz się, czy przegląd szafy i zakupy z osobistą stylistką to coś dla Ciebie? Czy warto zdecydować się na usługi stylistki online? Co się zmienia i co zyskasz po spotkaniu ze stylistką? Zobacz, co mówią o mnie klientki, które skorzystały z przeglądu szafy, zakupów ze stylistką oraz usługi „Fasony i kolory”. Panie z Poznania obsłużyłam osobiście, mieszkające daleko – online 🙂

Joanna Bogielczyk, ekspertka od Instagrama oraz budowania wizerunku marki, skorzystała z przeglądu szafy jeszcze w czasach, kiedy równolegle prowadziłam pracownię krawiecką. Po procesie powiedziała tak:

„Polecam przegląd szafy z Alicją Wsuł. Dowiesz się, jakie kolory i fasony Tobie służą, w czym wyglądasz atrakcyjniej i bardziej świeżo. Co więcej, Alicja – jako krawcowa – spojrzy na krój Twoich ubrań i jeśli jest taka potrzeba – przerobi je tak, żebyś jeszcze lepiej w nich wyglądała!”

Dziś już nie zajmuję się poprawkami krawieckimi, ale cała moja krawiecka wiedza wciąż działa na Twoją korzyść – nie tylko w sklepie, gdzie rozpoznam lepszą jakość tkaniny i szycia, za którą warto zapłacić więcej, ale też jeśli da się (i opłaca się) coś dopasować do Twojej figury, na pewno Ci to doradzę.

Joannę obserwuję w social mediach i jestem pełna podziwu dla jej stylu ubierania się i wyborów zakupowych. Na dodatek twierdzi, że bez podsumowania przeglądu szafy ode mnie na zakupy nie chodzi, bo dzięki niemu w sklepie nie musi się zastanawiać, do których kolorów i fasonów podejść, od razu przymierza te trafione 🙂

Karolina Wasielewska, wedding plannerka, zgodziła się być klientką podczas mojego szkolenia na stylistkę. Razem z prowadzącą Basią Józefiak zrobiłyśmy przegląd jej szafy, a następnie poszłyśmy na zakupy (z dwiema stylistkami). Basia dała mi wiele okazji do wymyślania stylizacji, zarówno przy szafie, jak i na zakupach, a wiele ubrań, które znalazłam w sklepie, Karolina ostatecznie kupiła. Jak oceniła ten proces?

„Miałam przyjemność uczestniczyć w 2-dniowym wydarzeniu: zakupowe wsparcie i rekonstrukcja szafy, podczas którego Alicja szkoliła się pod okiem Basi Józefiak. Miałam zatem przywilej być pod opieką nie jednej, a 2 stylistek, które doradziły i pomogły nie tylko w przeglądzie i uzupełnieniu mojej garderoby, ale wybrały się ze mną na zakupy.
Jestem pod wrażeniem zaangażowania i profesjonalizmu, z jakimi Alicja podeszła do naszej współpracy – konkretnie i bardzo indywidualnie podeszła zarówno do przeglądu szafy i całej mojej garderoby, jak i do wspólnych zakupów, gdzie doradziła i maksymalnie skupiła się na moich potrzebach.
Świetnie spędzony czas, a na koniec współpracy – podsumowanie wszystkiego specjalnie dla mnie w formie palety kolorów, opisu i kolaży zdjęć wraz ze wskazówkami i poradami.
Polecam każdemu z całego serca!”

Izabela Misiak, freelancerka, skorzystała z usługi online „Fasony i kolory”. Po usłudze przesłała mi taką opinię:

„Polecam spotkanie online z Alicją!
W końcu staję przed szafą i nie muszę się zastanawiać, co wybrać, a w sklepach internetowych bez żalu odrzucam rzeczy, które mogłyby-mi-się-podobać-ale-sama-nie-wiem – dzięki Alicji wiem, jakie kolory i kroje są dla mnie dobre, a których powinnam unikać, pewniej (i szybciej!) podejmuję około-ubraniowe decyzje.”

Oferta przegląd szafy zakupy

Angelika Śniegocka, specjalistka od kariery zawodowej, skorzystała z usługi „przegląd szafy online”.

„Jeśli, podobnie jak ja, masz dwie szafy pełne ubrań i poczucie, że ciągle chodzisz w tych samych, to potrzebujesz sesji  online z Koszulistką! Świetna atmosfera, poczucie humoru, zaangażowanie Alicji sprawia, że jest to mniej bolesne niż myślisz.
Miałam dużo obaw przed sesją online ze stylistką, zupełnie niepotrzebnie. Efekt naszego spotkania to świetnie dobrane kolory, detoks szafy o 15 kg i ogromna ulga. Przestałam zmuszać się do trzymania ubrań, z którymi nie wiem, co zrobić. Alicja podpowiedziała mi kilka stylizacji, których nie brałam pod uwagę. Dzięki niej mam teraz nowe – choć wciąż te same – ciuchy w szafie.
Ubieranie się sprawia mi znowu radość, co po pandemicznej wstrzemięźliwości jest objawem zdrowia. Coaching szafowy w wykonaniu Koszulistki uważam za bardzo udany.”

Podczas ostatniego przeglądu szafy online usłyszałam zdanie, które bardzo mi dało do myślenia:

„Jeee, moje ulubione kolory zostają!”
Z mojego doświadczenia wynika, że kobiety pod wpływem intuicji dokonują dobrych wyborów zakupowych. Niestety, ich intuicja jest rozpraszana przez nietrafione rady, podpowiedzi gorliwych sprzedawczyń (które czasem doradzają dobrze, a czasem nie), kompleksy, artykuły w gazetach i treści typu „każda kobieta powinna mieć w szafie XYZ”.

Podczas przeglądu szafy oddzielam to, co klientka wybrała dobrze od wyborów nioetrafionych, i zwykle okazuje się, że szafa robi się spójna, kapsułowa, klaruje się osobisty styl klientki, zaś łączenie ubrań w zestawy jest łatwiejsze. I wcale nie trzeba dużo kupić, by uzupełnić garderobę.

I to jest magia współpracy z osobistą stylistką 🙂

Szczególnie zapamiętałam zdanie, które wypowiedziała jedna z klientek po zakończeniu stacjonarnego przeglądu szafy.

„Nie sądziłam, że JA mogę tak ładnie wyglądać!”
Usłyszeć takie zdanie z ust dojrzałej kobiety? Bezcenne 🙂

Oferta przegląd szafy zakupy

Siedziba firmy

ul. Grzybowa 4/1
61-472 Poznań

Spotkania umawiamy telefonicznie

Kontakt

537 888 538
alicja.wsul@gmail.com

Social media