stylizacja ubioru

Przegląd szafy+zakupy

Pakiet usług jest dla Ciebie,

jeśli Twoja szafa nie daje Ci zestawu fajnych ubrań na co dzień, jest w niej rzeczy za dużo lub za mało, a zakupy to przedsięwzięcie ze wszech miar niezachęcające, ponury obowiązek, a nie radość. W dużym skrócie – jeśli Twoja szafa potrzebuje selekcji oraz uzupełnienia i chcesz to zrobić ze wsparciem z zewnątrz, ta usługa to Twoje rozwiązanie 🙂

Jak przebiega?

Zaczynam od miniwywiadu, by jak najlepiej poznać Twój styl życia, potrzeby i gust.
Następnie określam najkorzystniejsze dla Ciebie fasony i kolory, a uzbrojone w tę wiedzę przystępujemy do selekcji tego, co jest w szafie.
Zostaną w niej ubrania zgodne z Tobą, Twoim stylem życia oraz komunikatem, jaki chcesz wysyłać na zewnątrz.Usuniemy ubrania wysłużone, zniszczone, a także niepasujące do Ciebie kolorem, fasonem, stylem czy rozmiarem. Te w dobrym stanie odłożymy do sprzedania lub oddania.
W międzyczasie sporządzimy listę braków (będziesz zaskoczona, jak krótką!) i ruszymy na zakupy (niekoniecznie na drugi dzień).
Zaproponuję sklepy, do których się udamy, oraz ubrania do przymierzenia.
Doniosę inny rozmiar do przymierzalni i wezmę na siebie kontakty z obsługą sklepu.
Poproszę Cię o przymierzenie wszystkich propozycji i użyję całej swej wiedzy, by wybrać jak najlepiej, jednak ostateczną decyzję co do zakupu podejmiesz Ty.

Na końcu otrzymasz

uporządkowaną, rozsądnie uzupełnioną szafę zawierającą wyłącznie dobre dla Ciebie rzeczy, które lubisz i z chęcią zakładasz. Dzięki wiedzy, w jaką Cię wyposażę, będziesz umiała łączyć ubrania w zestawy na tryliardy sposobów, a każda nowa rzecz, jaką w przyszłości kupisz, będzie się zgrabnie łączyła z tym, co już masz.
Oprócz tego prześlę Ci mini e-book zawierający informacje o najlepszych dla Ciebie kolorach i fasonach oraz zdjęcia zestawów, jakie ułożę dla Ciebie zarówno podczas przeglądu szafy, jak i zakupów.

Cena usługi: 900zł

  • jedno spotkanie do 6 godzin w domu klientki
  • jedno spotkanie do 6 godzin na zakupach
  • podsumowujący miniporadnik zakupowy

Aby zarezerwować termin:

 

  • zadzwoń pod numer: +48 537 888 538

  • lub ja zadzwonię do Ciebie. Kliknij, aby wybrać datę

  • lub napisz do mnie: alicja.wsul@gmail.com

Możesz skorzystać z formularza:

Adres pracowni

ul. Grzybowa 4/1
61-472 Poznań

Kontakt

537 888 538
alicja.wsul@gmail.com

Social media