stylizacja ubioru

Przegląd szafy

Przegląd szafy jest dla Ciebie,

jeśli czujesz się przytłoczona kwestią ubrań, jeśli masz ich za dużo lub za mało, a codzienne wybieranie stylizacji na dzisiaj powoduje frustrację zamiast radości.
Usługa jest także dla Ciebie, jeśli jesteś zwyczajnie ciekawa zdania stylistki, wizerunek jest dla Ciebie ważny, chcesz dokonać zmiany stylu lub zwyczajnie wyglądać lepiej, modniej, bardziej kolorowo, lecz nie bardzo wiesz, jak się za zmiany zabrać.

Jak przebiega przegląd szafy?

Zaczynam od poznania Ciebie i Twoich potrzeb. Zanim przyjdę, prześlę Ci kwestionariusz pełen bardzo, bardzo ważnych pytań.
Wizytę w Twoim domu zacznę od pogawędki na temat Twoich potrzeb i relacji z szafą, bo to dla Ciebie robimy, nie dla sztuki.
Następnie określę najlepsze dla Ciebie kolory i fasony, a uzbrojone we wnioski przystąpimy do selekcji ubrań. W szafie zostaną ubrania pasujące do Ciebie kolorem, fasonem, rozmiarem i stylem.
Usuniemy ubrania wysłużone, zniszczone, a także niepasujące do Ciebie. Te w dobrym stanie odłożymy do sprzedania lub oddania.
Następnie z tego, co zostało, ułożymy nowe zestawy. Zawsze da się ułożyć nowe zestawy, w Twojej szafie też.

Na końcu otrzymasz

szafę zawierającą wyłącznie te rzeczy, które lubisz, w których czujesz, że lewitujesz, w których wyglądasz dobrze i pasują na Ciebie tu i teraz.
Oprócz tego prześlę Ci mini e-book zawierający wszystkie informacje na temat dobrych dla Ciebie kolorów i fasonów oraz zdjęcia zestawów, jakie ułożymy z pozostałych w szafie ubrań.|
Po usłudze Twoje poranki będą prostsze, bo ograniczysz czas na wybór ubrania do minimum, a dni będziesz spędzać w samych ulubionych ubraniach.

Wartość usługi: 800 zł

  • określenie najlepszych kolorów i fasonów
  • jednoo spotkanie do 5 godzin
  • uporządkowana szafa
  • co najmniej 10 pomysłów na stylizacje z ubrań, które zostały
  • podsumowujący miniporadnik zakupowy

Aby zarezerwować termin:

 

  • zadzwoń pod numer: +48 537 888 538

  • lub ja zadzwonię do Ciebie. Kliknij, aby wybrać datę

  • lub napisz do mnie: alicja.wsul@gmail.com

Możesz skorzystać z formularza:

Siedziba firmy

ul. Grzybowa 4/1
61-472 Poznań

Spotkania umawiamy telefonicznie

Kontakt

537 888 538
alicja.wsul@gmail.com

Social media