Bluzka Koszulistka - szycie miarowe

Dzianinowa bluzka z asymetrycznym kołnierzem. Ma krój topu, czyli żadnych zaszewek - idealny do ekspozycji tkanin o ciekawych wzorach. Kołnierz nadaje jej nieco formalnego charakteru, to przez niego ta bluzka nie jest zwykłym topem, lecz ubraniem zjawiskowym.

Możliwe kombinacje:
- pogłębienie, spłycenie lub zmiana kształtu dekoltu
- zmiana długości rękawów
- zmiana długości całej bluzki
- zmiana koloru i wzoru na dzianinie

Bluzka będzie szyta według szablonu narysowanego specjalnie dla klientki, będzie więc pasować nawet do najbardziej nietypowej sylwetki.


PRZYMIARKI
Aby bluzka powstała, niezbędne są co najmniej 3 wizyty w mojej pracowni: 1 raz celem pobrania wymiarów, co najmniej 1 raz na przymiarkę oraz po odbiór. W przypadku nietypowych sylwetek przymiarek może być więcej.

Przymiarki odbywają się w mojej pracowni zlokalizowanej 5 minut piechotą od pętli tramwajowej Dębiec.
Telefon: 537 888 538
Mail: alicja.wsul@gmail.com

KOSZTY
Zakładając, że bluzka ma długie rękawy oraz długość 28 cm od talii, potrzeba na nią następującą ilość dzianiny:
- do rozmiaru 54: 1,5 metra bieżącego przy szerokości dzianiny co najmniej 150 cm.
Kołnierz: 88cm na 43 cm
Klientka może wybrać sobie dzianinę spośród posiadanych przeze mnie w pracowni albo dokonać zakupu samodzielnie. Zalecam dzianiny bawełniane lub bawełniane z elastanem. Nie ręczę za dzianiny wiskozowe. Odradzam wszelkie z dodatkiem poliestru. Mam swoich zaufanych dostawców i chętnie coś polecę.
Przed zakupem dzianiny na sukienkę szytą u mnie proszę o kontakt telefoniczny; w zależności od długości rękawów oraz całej bluzki ilość potrzebnej dzianiny będzie się różnić.

Sukienka ze zdjęcia uszyta jest z dzianiny pętelkowej o składzie 92% bawełna, 8% elastan. Kosztuje 34 zł za metr bieżący.
Łączny koszt tkanin, jakie zalecam, wynosi około 68 zł.
Cena za usługę: 190 zł+tkanina
Klejonki, taśmy, nici i inne dodatki wliczone są w cenę usługi.
Łączny koszt sukienki do rozmiaru 54: 258 zł
Dokładną cenę jestem w stanie podać po pobraniu miary, narysowaniu szablonu oraz zakończeniu wszystkich ustaleń dot. długości.


Produkty szyte na miarę nie podlegają zwrotowi.

Opis

Długość
77 cm