POLITYKA PRYWATNOŚCI

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Warunki przechowywania lub dostępu do cookies możecie Państwo określić w swojej przeglądarce.

Dane osobowe przekazywane przez Klientów sklepu http://koszulistka.pl/ są przetwarzane przez Koszulistka Alicja Wsuł z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grzybowej 4/1. Dane pozyskiwane są podczas wypełniania formularzy w trakcie rejestrowania konta, składania zamówienia jako niezarejestrowany Klient lub zapisywania się na newsletter

Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie w celu przetwarzania zamówień oraz, jeśli Klient wyraził na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Sklep.

Dane osobowe są podawane przez Klienta dobrowolnie, jednak ich podanie jest niezbędne dla realizacji zamówienia oraz bieżącego informowania Klienta o nowościach, akcjach promocyjnych i wydarzeniach związanych z życiem sklepu.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Dane osobowe są przekazywane przewoźnikom oraz firmom świadczącym usługi płatnicze w zakresie niezbędnym do zrealizowania zamówienia.

Każdy Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych. W dowolnym momencie może zażądać ich korekty, uzupełnienia bądź usunięcia.